Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu

Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu, sorumluluk sahibi olan bireyler mezun etme vizyonuyla, bilgiye ulaşmaktan mutlu olan, kendini tanıyan ve seven bireyler olarak yetişmelerini sağlamak misyonuyla ilkokul düzeyinde eğitim veren devlet okuludur.

Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu, bir çok ulusal ve uluslar arası proje katılımıyla öne çıkan okullardan birisidir. Beslenme Dostu Okul Projesi, CO.D.E 4 All Projesi, Yavru TEMA Projesi, CHaNT Projesi, Ben Olsaydım Projesi ve eTwinning Projeleriyle öğrencileri ve öğretmenleriyle birlikte üreten, ürettikçe öğrenen felsefesiyle bir çok projede yer almaktadır.

Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu, Avrupa Kalite Etiketi ödülünü almıştır. Bu kapsamda gerçekleştirilen ödül ziyareti haberine http://vsabaz.meb.k12.tr/icerikler/avrupa-kalite-etiketi-odulu-ziyareti_8630982.html adresinden ulaşılabilir.

Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu 2021 yılına kadar “eSafety Label” etiketi almıştır. Güvenli internet konusunda Okullar için Avrupa çapında bir akreditasyon ve destek hizmeti olan eSafety Label, eğitim ve öğrenim deneyiminin bir parçası olarak çevrimiçi teknolojiye güvenli erişim için güvenli ve zenginleştirici bir ortam sağlamayı hedeflemektedir. Bu kapsamda Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu bronz etiketten sonra gümüş etiketi şubat 2021’e kadar almayı hak kazanmıştır.

Müdür: Necmettin Türkmen
Müdür Yardımcısı: İbrahim Bulut
Müdür Yardımcısı: Dinçer Torun

Adres: Yenişehir Mah. Ahmet Ziya Sok. No.28 İzmit KOCAELİ

Telefon: 0 (262) 323 8221

Okulun resmi web sitesi http://vsabaz.meb.k12.tr/ adresinden ziyaret edilebilir.